Paneller

13 Aralık 2018

Arş. Gör. Beyhan Tuzcuoğlu ve Dr. Adnan Seyaz'ın katılımıyla "Rusya Federasyonu'nun 'Yeni Kuşak' Programı: Gençlik Forumlarından İzlenimler" konulu perşembe panelimiz gerçekleştirildi.

>> Daha Fazla Bilgi


5 Aralık 2018

Doç. Dr. Emre Erşen ve Arş. Gör. Cem Savaş'ın katılımıyla 5 Aralık 2018 tarihinde "Uluslararası İlişkileri Anglo-Amerikan Yaklaşımlarının Ötesinde Düşünmek: Fransa ve Rusya Örnekleri" konulu gerçekleştirildi.

>> Daha Fazla Bilgi


23  Kasım 2016

Öğr. Gör. Dr. Bora Bayraktar, Doç. Dr. Emre Erşen ve Yrd. Doç. Dr. Behlül Özkan "Ortadoğu’da Değişen Dengeler ve Türkiye" konulu panelde Yrd. Doç. Dr. İbrahim Mazlum'un moderatörlüğünde konuşma yaptılar.

>> Daha Fazla Bilgi


2 Kasım 2016

Prof. Dr. İbrahim Ö. Kaboğlu, Yrd. Doç. Dr. Didem Yılmaz, Prof. Dr. Sultan Tahmazoğlu Üzeltürk ve Yrd. Doç. Dr. Tolga Şirin "Türkiye’nin Anayasa Gündemi: Yeni Anayasa Süreci ve Tartışmaları" konulu panelde Prof. Dr. Büşra Ersanlı moderatörlüğünde değerlendirmelerini aktardılar.

>> Daha Fazla Bilgi


16  Mayıs 2016

Doç. Dr. Erhan Doğan, Prof. Sucheta Mahajan ve Prof. Bodh Prakash "India: Debates on Identity, Culture and Language" konulu panelde konuşma yaptılar.

>> Daha Fazla Bilgi


13 Nisan 2016

Prof. Dr. Ayşegül Sever, Prof. Dr. Gencer Özcan, Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz ve Gazeteci-Yazar Alptekin Dursunoğlu "Suriye Gelişmeleri Işığında Türkiye'nin Dış Politikasına Bakış" konulu panelde konuşma yaptılar.

>> Daha Fazla Bilgi


22 Aralık 2015

Doç. Dr. Semra Cerit Mazlum moderatörlüğünde; Dr. Nilüfer Oral, Doç. Dr. Barış Karapınar, Dr. Baran Alp Uncu'nun katılımıyla "Küresel İklim Politikasında Yeni Sayfa: Paris Anlaşması" konulu panel gerçekleştirildi.

>> Daha Fazla Bilgi


20 Ekim 2015

Prof. Dr. Ahmet Demirel başkanlığında ve Prof. Dr. Ersin Kalaycıoğlu, Sinan Sökmen katılımıyla gerçekleştirilen "Vatandaşlık Hakkı Olarak Seçimler: Türkiye’de Siyasal Kültür, Demokrasi ve Seçimler" konulu panel Anadolu Hisarı Kampüsü'nde yapıldı.

>> Daha Fazla Bilgi


13 Mayıs 2015

Prof. Dr. Ayşegül Sever moderatörlüğünde; Gencer Özcan, Mustafa Kibaroğlu, Münevver Cebeci, İbrahim Mazlum'un katılımıyla "Ortadoğu: Değişen Güvenlik Dinamikleri ve Türkiye" konulu panel gerçekleştirildi.

>> Daha Fazla Bilgi


11 Mart 2015

"Uluslararası İlişkiler Çalışmalarında 20 Yıl" isimli panelin I. oturumunda Sezgi Durgun, Günay Göksu Özdoğan, Ayhan Aktar, Ayhan Kaya, Sema Erder, Suna Gülfer Ihlamur-Öner ve II. oturumunda Erhan Doğan, Gencer Özcan, Büşra Ersanlı, İbrahim Mazlum konuşmalarını yaptılar.

>> Daha Fazla Bilgi


 4 Haziran 2014

Prof. Dr. Ajay Patnaik ve Yrd. Doç. Dr. Rajan Kumar "BJP Yönetiminde Hindistan Siyaseti" ana başlığı altında, "Hindistan'da Sağ Siyasetin Yükselişi" ve "Hindistan Dış Politikası: Süreklilikler ve Değişiklikler" konulu konuşma yaptılar.

>> Daha Fazla Bilgi


22 Nisan 2014

"30 Mart Yerel Seçimlerinin Ardından: Yerelleşme Tartışmaları" konulu panel Anadolu Hisarı Kampüsü'nde yapıldı.

>> Daha Fazla Bilgi


2 Nisan 2014

Prof. Dr. Ahmet Demirel, Prof. Dr. Nihal İncioğlu ve gazeteci-yazar Ruşen Çakır "30 Mart Yerel Seçimlerinin Ardından: Sonuçlar ve Yansımalar" konulu panelde konuşmalar yaptılar.


20 Mart 2013

"Yerel Tohum Canavar Domatese Karşı: GDO Karşıtı Siyaset" konulu panel Anadolu Hisarı Kampusu'nda yapıldı.

>> Daha Fazla Bilgi


12 Aralık 2012

Dr. Evren Balta Paker (Yıldız Teknik Üniversitesi) ve Dr. Özlem Altan Olcay (Koç Üniversitesi) "Vatandaşlık Pazarı: Türk Elitlerin Sınır Aşan Vatandaşlık Uygulamaları" adlı bir konuşma yaptılar.

>> Daha Fazla Bilgi


9 Mayıs 2012

"Arap Baharı Karşısında Türkiye ve Ortadoğu’daki Büyük Güçler" konulu panel Anadolu Hisarı Kampüsü'nde yapıldı. 

>> Daha Fazla Bilgi


24 Mayıs 2011

"Orta Doğu’da Son Değişimleri Anlamak" konulu panel Anadolu Hisarı Kampusu'nda yapıldı. 

>> Daha Fazla Bilgi


30 Mart 2011

"Türkiye’de Kadının Yaşam Hakkı: Hukuk ve Siyaset" konulu panel Anadolu Hisarı Kampusu'nda yapıldı.

>> Daha Fazla Bilgi


2 Haziran 2010

"Dünya Çevre Günü'nde Türkiye'nin Çevre Gündemi" paneli Mustafa Necati Konferans Salonu'nda düzenlendi.

>> Daha Fazla Bilgi


25 Mayıs 2010

"Gençliğin Sorunları ve Siyasal Katılımı" paneli Mustafa Necati Konferans Salonu'nda düzenlendi.

>> Daha Fazla Bilgi


15 Ocak 2010

"İklim Değişikliği Politikasında Kopenhag Dönemeci: Küresel İşbirliğinin Geleceği ve Türkiye" paneli İbrahim Üzümcü Konferans Salonu'nda düzenlendi.

>> Daha Fazla Bilgi


13 Ocak 2010

"Gençlik ve Siyaset" konulu panel İbrahim Üzümcü Konferans Salonu'nda yapıldı.

>> Daha Fazla Bilgi


20 Mayıs 2009

"Medya ve Dış Politika Yapım Süreçleri Etkileşimi" Doç. Dr. Gülden Ayman’ın moderatörlüğünde Marmara Üniversitesi Mustafa Necati Konferans Salonu’nda düzenlendi.

>> Daha Fazla Bilgi


16 Ocak 2009

“Küresel İklim Değişikliği: Kyoto’dan Kopenhag’a İklim Değişikliğinin Yol Haritası ve Türkiye” başlığı paneli Semra Cerit'in moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

>> Daha Fazla Bilgi


17 Aralık 2008

"Küresel Finansal Kriz: Nedenler ve Olası Sonuçlar" adlı panel Mustafa Necati Konferans Salonu’nda Prof. Nesrin Sungur moderatörlüğünde düzenlendi.

>> Daha Fazla Bilgi


3 Aralık 2008

"1908: Devrim Algısı, Eğitim ve İdeoloji" konulu panel Mustafa Necati Konferans Salonu’nda yapıldı.

>> Daha Fazla Bilgi


Bu sayfa Research Center for International Relations tarafından en son 21.05.2019 11:26:39 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM